博客文關於 "Hallands Auktionsverk"

成交價 "Hallands Auktionsverk "

Römer, Max, gouache, Rua das Maravilhas, Funchal
Römer, Max, gouache, Rua das Maravilhas, Funchal, Madeira, sign o dat 1952, 44 x 31 cm Hallands Auktionsverk
Bordslampa, lackerad metall, art-déco
Bordslampa, lackerad metall, art-déco, 'saturnus'-formad Hallands Auktionsverk
Okänd konstnär, ant Sri Lanka 1900-tal, gouache på
Okänd konstnär, ant Sri Lanka 1900-tal, gouache på siden, personer i park, 80 x 51 cm Bild... Hallands Auktionsverk
Vinkylare, nysilver, 1800-talets slut
Vinkylare, nysilver, 1800-talets slut, spiralvriden dekor, h 24 cm, medf sockerskål nysilver, gustaviansk stil, slitage Hallands Auktionsverk
Spegellampett till 2 ljus, förgyllt trä och
Spegellampett till 2 ljus, förgyllt trä och pastellage, empire, 1800-talets 1 hälft, h 85 cm Hallands Auktionsverk
Hallands Auktionsverk 有 0 物品在分類中.

找住址和電話號碼於 Hallands Auktionsverk

Hallands Auktionsverk
Nässjögatan 6
302 48 Halmstad
T:035-15 69 00
info@hallandsauktionsverk.se