物品 "Göteborgs Auktionsverk"

博客文關於 "Göteborgs Auktionsverk"

成交價 "Göteborgs Auktionsverk "

JOAN MIRÓ. Färglitografi. Signerad och numrerad XXVI/LXXX.
Ur Joan Miró litographe II 1975. 31 x 24 cm, bladstorlek 45 x 37 cm.\nLitteratur: Cramer 1037. Göteborgs Auktionsverk
THOMAS MÜLLER. Komposition, blandteknik med collage på papper, signerad.
Bladmått 104 x 71 cm. Göteborgs Auktionsverk
HERMAN TALVIK, olja på duk, sign.
Landskap, 40x55 cm. Göteborgs Auktionsverk
IKON, silverrizza, 18/1900-tal.
Figurscen med riddare på häst, 29 x 20 cm. Göteborgs Auktionsverk
HÄNGE/BROSCH, 14K rödguld med diamanter, totalt ca ca 0,85 ct. Vikt 5,9 g.
Höjd 34 mm. Kombinerad brosch samt hänge i form av blomma med briljantslipade diamant. Göteborgs Auktionsverk

找住址和電話號碼於 Göteborgs Auktionsverk

Göteborgs Auktionsverk
Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg

Postadress: Box 7063, 402 32 Göteborg
Organisationsnummer 556587-9706
T: 031-704 77 00
E-post: info@goteborgsauktionsverk.se