物品 "Garpenhus Auktioner"

博客文關於 "Garpenhus Auktioner"

成交價 "Garpenhus Auktioner "

JAN WOLF. "Caribbean". Akryl på duk. Signerad J Wolf.
90x90 cm\nOramad. Garpenhus Auktioner
GUNNAR NYLUND. Figurin i stengods i gröngul glasyr, Papegoja, märkt Rörstrand, Sweden, G N.
Höjd 19,5 cm. Garpenhus Auktioner
ARMBAND i 18K vitguld och rödguld med diamanter 0.36 ct.
Armband i 18K vitguld och rödguld med 6 briljantslipade diamanter om totalt 0.36 ct.\nFärg W, klarhet VS\nStämplad 18K, Svensk kontrollstämpel, HE\nLängd 19,5 cm\nVikt 8,19 g. Garpenhus Auktioner
MATTA, rölakan, Karin Jönsson, signerad JK, 1900-talets andra hälft.
Matta, rölakan, beigemelerad botten med ljusgrön huvudbård. Geometrisk, polykromt mönster i bland annat gula och blå toner.\nMått 202 x 140 cm. \nSignerad JK. Garpenhus Auktioner
BORDSLYSTER, 3 ljusarmar, 4 våningar, 1900-tal.
Höjd 47 cm. Garpenhus Auktioner

找住址和電話號碼於 Garpenhus Auktioner

Garpenhus Lunds Konst & Auktion AB
Södra Förstadsgatan 130
214 28 Malmö