博客文關於 "Dalarnas Auktionsbyrå"

成交價 "Dalarnas Auktionsbyrå "

Brasställ i mässing, 1800-tal
Med svarvade knoppar. (Längd 64) Dalarnas Auktionsbyrå
Dalahäst, 1900-talets andra hälft
Bemålad. Torrsprickor, märken. (Höjd 44) Dalarnas Auktionsbyrå
Mårten Andersson (f.1934)
Akvarell, interiör med figur. Signerad och daterad 1964. Inramad. (40x32) Dalarnas Auktionsbyrå
Flaska i gröntonat glas, 18/1900-tal
Mindre beläggningar. (Höjd 42) Dalarnas Auktionsbyrå
Dessertglas 6st, "Puck", Reijmyre
Olikfärgat glas. Omärkta. Ett med minimala kantnagg. (Diameter 9) Dalarnas Auktionsbyrå
Dalarnas Auktionsbyrå 有 0 物品在分類中.

找住址和電話號碼於 Dalarnas Auktionsbyrå

Dalarnas Auktionsbyrå
Häradsvägen 24,
784 72 Borlänge
T: 0243-23 67 90
info@dalarnasauktionsbyra.se