博客文關於 "Dalarnas Auktionsbyrå"

成交價 "Dalarnas Auktionsbyrå "

Parti kuriosa
Hänglås i smide. Nattljusstake i mässing. Etuier, m.m. Slitage. Dalarnas Auktionsbyrå
Kaffeservisdelar, Rosenthal, "Maria"
Koppar 8st, fat 17st, kaffekanna, sockerskål samt gräddkanna. En kopp med spricka, en kopp med nagg.. Dalarnas Auktionsbyrå
Bordslampa, 1960/70-tal
Teak och glas. (Höjd 33) Dalarnas Auktionsbyrå
Stolar ett par, Gustaviansk-stil, 1900-tal
Oval ryggbricka med skuren ros. Kannelerade ben. Ett armstöd med fogsläpp. (Höjd 96) Dalarnas Auktionsbyrå
Parti 10 delar
Uppläggningsfat 2st, Rörstrand, tidigt 1900-tal. Skeppsljusstakar ett par, mässing. Dockmöbler,\nstort fat m.m. Dalarnas Auktionsbyrå
Dalarnas Auktionsbyrå 有 0 物品在分類中.

找住址和電話號碼於 Dalarnas Auktionsbyrå

Dalarnas Auktionsbyrå
Häradsvägen 24,
784 72 Borlänge
T: 0243-23 67 90
info@dalarnasauktionsbyra.se