博客文關於 "Auktionskammaren i Vätterbygden"

成交價 "Auktionskammaren i Vätterbygden "

Skulptur
oidentifierad konstnär, i form av häst, mässing, signerad, höjd 17, längd 20 Auktionskammaren i Vätterbygden
Ring 18k
iform av panterhuvud med infattade briljantslipade zirkoner och ögon av fasettslipade röda rubiner, vikt 11,4 gram, storlek 19 med öppen skena som kan anpassas storleksmässigt Auktionskammaren i Vätterbygden
Karmstol "modell 1522" Axel Larsson
Bodafors, formgiven 1935, bok?, svart klädsel med hålstoppad sits, stämpelmärkt (armstöden med slitage, obetydliga fläckar) Auktionskammaren i Vätterbygden
Herrarmbandsur Omega Constellation automatic
Chronometer, guld på stål, fungerar, 4,2x3,5 (armbandet och kronan med smärre slitage) Auktionskammaren i Vätterbygden
Stig Lindberg efter
tempera på pannå, 61x50 Auktionskammaren i Vätterbygden
Auktionskammaren i Vätterbygden 有 0 物品在分類中.

找住址和電話號碼於 Auktionskammaren i Vätterbygden

Auktionskammaren Vätterbygden
Lillgatan 28
554 51 Jönköping
T: 036-35 14 60, 070-4443689
info@auktionskammaren.se