博客文關於 "Västra Auktionsverket"

成交價 "Västra Auktionsverket "

Spegel Gustaviansk Stil 1800-Tal
bronserad, rektangulär med slipat glas, genombrutet krön med Putti, dekorerade sidor, krön lagat, bitar saknas runt sidorna, 110x52 Västra Auktionsverket
Pelarbord Nyrokokostil
mahogny, ovalt, fyrdelad fot, höjd 60 Västra Auktionsverket
Porslinsfiguriner Royal Copenhagen Denmark 2 Stycken
underglasyrdekor, pingvin, rådjurskid, höjd 9 Västra Auktionsverket
Parti Blandade Böcker
bl a Design 1900-talets pionjärer av Penny Sparke. Carl Malmsten 100 år Inspiration och förnyelse. Svenska Frimurare Vapen Göteborg Linköping och Karlstad. Ädelstenar och Mineraler av Hermann Bank. European Glass. Old Silver of Europe and America av E Alfred Jones. Flera konstböcker mfl Västra Auktionsverket
Minnesmedaljer Sterling
12 st, Sveriges Regenter, vikt 320G, samt 23 sedlar 5Kr, 10Kr och 100Kr, schatull och ägarbevis medföljer Västra Auktionsverket
Västra Auktionsverket 有 0 物品在分類中.

找住址和電話號碼於 Västra Auktionsverket

Västra Auktionsverket
Barrsätragatan 22
556 26 Jönköping

mail@vastraauktionsverket.se