物品 "Auktionsverket i Karlstad"

博客文關於 "Auktionsverket i Karlstad"

成交價 "Auktionsverket i Karlstad "

Bordspendyl 1800-tal förgylld
h. 48, slitage, färgsläpp Auktionsverket i Karlstad
Parti redskap bl a liten kratta, korp mm
Det mesta i partierna brukar vara helt. Men skador, nagg, fläckar m.m. kan förekomma Auktionsverket i Karlstad
Stolar 4 st kromade ben stativ
slitage Auktionsverket i Karlstad
Parti bl a ljusstake, bricka, såg ,glas mm
Det mesta i opartierna brukar vara helt. Men skador, nagg, fläckar kan förekomma Auktionsverket i Karlstad
Parti tavlor 7 -delar
Det mesta i partierna brukar vara helt. men skador, nagg, fläckar kan förekomma. Auktionsverket i Karlstad

找住址和電話號碼於 Auktionsverket i Karlstad

Auktionsverket i Karlstad
Föreningsgatan 3
65221 Karlstad
T: 054-539150
M: 070-3154881
info@antikhuset.se