博客文關於 "Stadsauktion Sundsvall"

成交價 "Stadsauktion Sundsvall "

ARMAS VAINIO. Olja på duk, signerad och daterad 1973.
Gammal kvinna på trappen. Mått 82 x 110 cm. Stadsauktion Sundsvall
HALLBYRÅ, 1960-tal.
Benställning i kromad metall. Trädetaljer i Jakarandafanér. Bredd 80, djup 40, höjd 49 cm. Stadsauktion Sundsvall
VÄGGRELIEF, snidat trä, signerad G.L 1945.
Motiv föreställande sittande same. Mått 45 x 35 cm. Stadsauktion Sundsvall
KANDELABER, porslin, Von Schierholz, Tyskland, 1930/40-tal.
Rik dekor av handskulpterde blommor samt gulddekor mot vitt porslin.\n\nHöjd 27,3 cm. Stadsauktion Sundsvall
MATTA, Bochara. 180 x 128 cm.
Mönster mot röd botten. Stadsauktion Sundsvall
Stadsauktion Sundsvall 有 0 物品在分類中.

找住址和電話號碼於 Stadsauktion Sundsvall

Stadsauktion Sundsvall
Heffnersvägen 32
856 33 Sundsvall
info@stadsauktionsundsvall.se
Tele: 060-17 00 40
Peter Webb: 070-256 51 03
Anders Melin: 070-766 50 84