博客文關於 "Stadsauktion Sundsvall"

成交價 "Stadsauktion Sundsvall "

BÖCKER, 15 band. August Strindberg samlade skrifter. 1920.
Röda skinnband. 19 x 13 cm. Stadsauktion Sundsvall
TAKLAMPA, Hans-Agne Jakobsson Markaryd. 1900-talets andra hälft.
Stomme av mässing. Rund form. Skärm med fransar. Diameter 28, höjd ca 35 cm. Stadsauktion Sundsvall
LARS NORRMAN. Afrikansk kvinna, olja på pannå, signerad.
70 x 30 cm. Stadsauktion Sundsvall
VAS, glas, Kai Blomqvist, Yo Kumela, signerad. Finland.
Höjd 15 cm. Stadsauktion Sundsvall
BOK, Bengt Lindström, signerad med dedikation samt GRAFISKA blad, 3 st, osignerade.
Första boken om Bengt Lindströms grafik. Utgiven av Galleri Kända Målare, Jönköping. Mappa med 3 grafiska blad, osignerad. Stadsauktion Sundsvall
Stadsauktion Sundsvall 有 0 物品在分類中.

找住址和電話號碼於 Stadsauktion Sundsvall

Stadsauktion Sundsvall
Heffnersvägen 32
856 33 Sundsvall
info@stadsauktionsundsvall.se
Tele: 060-17 00 40
Peter Webb: 070-256 51 03
Anders Melin: 070-766 50 84