博客文關於 "Auktionsverket Engelholm"

成交價 "Auktionsverket Engelholm "

VÄSKA, skinn " Coach ".
Väska skinn med portmonä.\n32 x 30 cm. Auktionsverket Engelholm
LYKTA, Company of Wales.
Lykta mässing, glas. Höjd 22 cm. Auktionsverket Engelholm
GOTLANDSSTAKE, 1900-tal.
Bredd 70 cm\n Höjd 54 cm\n Med ljusmanschetter, mässing. Auktionsverket Engelholm
SUNOL ALVAR. (1935) figurkomposition, litografi signerad, numrerad 179/200.
73 x 89 cm. Auktionsverket Engelholm
TV, Bang & Olufsen, Beovision 300,1960-tal.
Med tillhörande fodral. Auktionsverket Engelholm
Auktionsverket Engelholm 有 0 物品在分類中.

找住址和電話號碼於 Auktionsverket Engelholm

Auktionsverket Engelholm AB
Klippanvägen/Verkstadsgatan 1
262 71 Ängelholm
T: +46 (0)431-10606
aveng@telia.com