博客文關於 "Smålandsauktioner"

成交價 "Smålandsauktioner "

Brickor, två st
Gul metallbricka 30x47 cm, röd träbricka med glasskiva 26,5x46 cm. Smålandsauktioner
Skrivbord, björk, 1940 tal
Skål och hyllor på fram och baksida. Fanerskador, slitage. Nyckel finns.\nHöjd 74 cm, Bredd 120 cm, Djup 68 cm Smålandsauktioner
Köksredskap, kastruller, mixer, former mm
Höjd 23 cm samt lägre Smålandsauktioner
Vas, "Turkos", Bo Fajans design Edwald Dahlskog
Höjd 21,5 cm, bredd 17 cm. Fint skick. Smålandsauktioner
Gjutjärnspanna, trefot och liten kittel
Diameter 15-26 cm. Smålandsauktioner
Smålandsauktioner 有 0 物品在分類中.

找住址和電話號碼於 Smålandsauktioner

Auktionshuset i Småland
Verkstadsgatan 14A
352 35 Växjö
T: +46 (0)470-571388
kontoret@smalandsauktioner.se