物品 "Skånes Auktionsverk"

博客文關於 "Skånes Auktionsverk"

成交價 "Skånes Auktionsverk "

MATBORD
Mahogny. Karl Johan, 1800-tal. Höjd 74, diameter 120 cm. Tre iläggsskivor 55+55+27cm medföljer. Skador, märken, repor. Skånes Auktionsverk
VASER, ETT PAR
Porslin. Kina, 1900-tal. Höjd 26 cm. Skånes Auktionsverk
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, OTYDLIGT SIGNERAD
Oljemålning på duk. Fartyg i hamn. 60x90 cm. Skånes Auktionsverk
BOK
"Sveriges industri dess stormän och befrämjare". H 58. Skånes Auktionsverk

找住址和電話號碼於 Skånes Auktionsverk

Skånes Auktionsverk
Ringvägen 48
261 41 Landskrona
T: +46 (0) 418 599 90
info@skanesauktionsverk.se