博客文關於 "Auktionshuset Kolonn"

成交價 "Auktionshuset Kolonn "

SLAGLÅSREVOLER, Belgien, 1800-tal.
35 calibre. \nTrumman med dekor av hamnmotiv samt text A.Xanthopoulo.\nLängd ca 23 cm. Auktionshuset Kolonn
BRICKBORD, märkt Esso, troligen Åry Nybro.
Ihopfällbar. Bricka dia ca 45,5 cm.\nTot höjd till grepp ca 47,5 cm. Auktionshuset Kolonn
DAVID TÄGTSTRÖM. Porträtt av Gudmund Borelius, signerad och daterad 1950.
Carl Olof Gudmund Borelius (1889-1985), född i Falun, var en svensk fysiker.\n\n92 x 65 cm. Auktionshuset Kolonn
CURT CARENDI. Lekande, barn, pastell, signerad.
49 x 63 cm. Auktionshuset Kolonn
WILLIEM DE GEER. "Den röda pallen", olja på duk, signerad samt daterad 1957.
Ca 65 x 54 cm. Auktionshuset Kolonn
Auktionshuset Kolonn 有 0 物品在分類中.

找住址和電話號碼於 Auktionshuset Kolonn

Auktionshuset Kolonn
Tulegatan 15

17278 Sundbyberg
, Stockholm
T: 08-29 33 34
info@kolonn.se