博客文關於 "Nyköpings Auktionsverk AB"

成交價 "Nyköpings Auktionsverk AB "

ANSIKTSVASER, 2 st. stengods, Lisa Larson, K-Studion, Gustavsberg, signerade, 1900-tal.
Ansiktsvas med höjden 24,5, övre diameter 17 cm\nAnsiktsvas med höjden 13, övre diameter 10 cm. Nyköpings Auktionsverk AB
BORDSRADIO, Roberts Revival, 1900-talets tredje kvartal.
Längd 24,5, bredd 10,5, höjd 15 cm. Nyköpings Auktionsverk AB
MOCKASKEDAR, socker samt tårtspade, 14 delar, silver, dekor av rosor, Gewe, Malmö, 1943.
12 moccaskedar med längd 9,5 cm\nSockersked samt tårtspade. Nyköpings Auktionsverk AB
SKULPTUR, glas, Lars Sestervik, Lindshammar, signerad.
Tvådelad skulptur i olikfärgat glas\nSignerad Lindshammar Unigue -90 Lars Sestervik\nHöjd 33 cm. Nyköpings Auktionsverk AB
CLOCKWORK, wall clock converted to grandfather clock, Johan Brosten, Vaxholm.
Höjd 60, bredd 32 cm. Nyköpings Auktionsverk AB
Nyköpings Auktionsverk AB 有 0 物品在分類中.

找住址和電話號碼於 Nyköpings Auktionsverk AB

Nyköpings Auktionsverk AB
Nyköpings Auktionsverk AB
Nytorget 7
61138 Nyköping
+46 709498103