博客文關於 "Auktionshuset i Solna"

成交價 "Auktionshuset i Solna "

BLÄCKSTÄLL, mässing För resan. Bruksslitage. Längd
BLÄCKSTÄLL, mässing För resan. Bruksslitage. Längd 26 cm. Auktionshuset i Solna
TÅGBANEDELAR, Lima Blandade delar. Smärre slitage.
TÅGBANEDELAR, Lima Blandade delar. Smärre slitage. Startpris 300 SEK Auktionshuset i Solna
BYRÅ, sengustaviansk stil
BYRÅ, sengustaviansk stil Rektangulär stenskiva med avfasade hörn över 3 byrålådor. Runda beslag i mässing. Avsmalnade ben. Bruksslitage. Höjd 81.5, 91x47 cm. Startprice 100 SEK Auktionshuset i Solna
FIGURIN, keramik, Danmark, Bing & Gröndahl
FIGURIN, keramik, Danmark, Bing & Gröndahl Föreställande mås med fisk. Undertill stämplad och... Start Price 100 SEK Auktionshuset i Solna
PARTI FRIMÄRKEN Tyskland, DDR, BRD, Berlin
PARTI FRIMÄRKEN Tyskland, DDR, BRD, Berlin, Schweiz, Liechtenstein... Start Price 2.000 SEK Auktionshuset i Solna
Auktionshuset i Solna 有 0 物品在分類中.

找住址和電話號碼於 Auktionshuset i Solna

Auktionshuset i Solna
Auktionshuset i Solna

Krysshammarvägen 34

171 57 SOLNA
T: 08 28 31 00
Mail: info@isolna.se