博客文關於 "Auktionshuset i Solna"

成交價 "Auktionshuset i Solna "

KARAFF & 2 LJUSSTAKAR, keramik, 1900-talets mitt
KARAFF & 2 LJUSSTAKAR, keramik, 1900-talets mitt, Gustavsberg, "Blå Blom" Tillbringare (H17.5) och 2 ljusstakar (H12). Dekor... Start Price 200 SEK Auktionshuset i Solna
BORDSUR I form av glaskula. Urtavla med dekor av
BORDSUR I form av glaskula. Urtavla med dekor av två kvinnor och fågel. Bruksslitage. Höjd 9.5 bredd 7.5 cm. Startpris 300 SEK Auktionshuset i Solna
BYRÅ, valnöt, Nyborgs
BYRÅ, valnöt, Nyborgs Rektangulär skiva över 2 mindre lådor och 5 större lådor med draghandtag i mässing. Rak benställning. Baksida med etikett. Bruksslitage. Höjd 115, 77.5x41 cm. Startprice 100 SEK Auktionshuset i Solna
KÖPMANNADISK, furu, 1900-talets andra hälft
KÖPMANNADISK, furu, 1900-talets andra hälft Bruksslitage. Höjd 99.5, 111x40.5 cm. Auktionshuset i Solna
VÄGGDEKORATION, trä, Asien
VÄGGDEKORATION, trä, Asien Guldmålad figurinscen i relief. Smärre slitage. Höjd 17 , bredd 46.5 cm. Startprice 100 SEK Auktionshuset i Solna
Auktionshuset i Solna 有 0 物品在分類中.

找住址和電話號碼於 Auktionshuset i Solna

Auktionshuset i Solna
Auktionshuset i Solna

Krysshammarvägen 34

171 57 SOLNA
T: 08 28 31 00
Mail: info@isolna.se