博客文關於 "Leiflers Auktionshus"

成交價 "Leiflers Auktionshus "

MATTA, ull, 300x200 cm.
Fält med blå nyanser.\n\nProviniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene. Leiflers Auktionshus
ARMBAND, guld 18K, X-länk, vikt 11,7 gram.
Längd 19 cm. Leiflers Auktionshus
RING, guld, 20K, vikt 4,1 gram.
Storlek 22,6 mm, grov yta insidan.\n\nProveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014). Leiflers Auktionshus
SPEGEL, förgylld ram, 1900-talets senare del.
Fasettslipat spegelglas, ram trä/pastellage, guldfärgad, yttermått 90x70 cm. Leiflers Auktionshus
TAKLAMPA, Hans-Agne Jakobsson, Elysett Markaryd, 1900-talets andra hälft.
Rund spånlampa, diam 60, höjd 60 cm. Leiflers Auktionshus
Leiflers Auktionshus 有 0 物品在分類中.

找住址和電話號碼於 Leiflers Auktionshus

Leifers Auktionshus
Nordmannagatan 2
521 36 Falköping
T: 0515-811 15
M: 0733-728 214
info@leiflers.se