博客文關於 "Leiflers Auktionshus"

成交價 "Leiflers Auktionshus "

RADIOMÖBEL / Radiogrammofon, Grundig & Rex, 1900-tal.
Radio: Grundig.\nGrammofon: REX Perpetuum Elner.\nHöjd 79 cm.\nBredd 103 cm.\nDjup 40 cm.\nMässingshylsor på benen.\nTillverkningsnr Grundig: 202551033. Leiflers Auktionshus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Dekoration från Indonesisk teaterkrog, Västindien 1981.
Yttermått ram 78x51,5 cm.\nProveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014). Leiflers Auktionshus
BORDSAMATUR, Vigan, 1900-talets senare del.
Träfot, textilskärm. Höjd 56 cm.\n\nProveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014). Leiflers Auktionshus
MATSALSGRUPP, 9 delar, grå, gustaviansk stil, "AXET", sent 1900-tal.
Bord ovalt, höjd 74 cm, bredd 100 cm, längd 140 cm.\nTvå iläggsskivor, bredd 55 cm.\n6 st stolar, höjd 95 cm, bredd 47 cm. Leiflers Auktionshus
FÅTÖLJ, "Jetson", Bruno Mathsson.
Förkromat underrede. Brun skinnklädsel. Leiflers Auktionshus
Leiflers Auktionshus 有 0 物品在分類中.

找住址和電話號碼於 Leiflers Auktionshus

Leifers Auktionshus
Nordmannagatan 2
521 36 Falköping
T: 0515-811 15
M: 0733-728 214
info@leiflers.se